Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje

Ši knyga "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje" – tai asmeninė kelionė iš miegančios visuomenės, kurioje gyvename, į gyvastingą vidinį pasaulį.

Viską, ką esame pasiekę gyvenime, pasiekėme dėl vieno pagrindinio tikslo. Karjera, verslo pradžia, uždarbis, šeimos sukūrimas – viskas dėl vieno paprasto siekio: noro patirti džiaugsmą. Tačiau kažkur gyvenimo kelionėje viskas komplikavosi.

Norite skaityti toliau? Parsisiųskite visą skyrių!

Įvesdamas savo elektroninį pašto adresą sutinku, kad mano asmens duomenys bus renkami ir tvarkomi UAB „Hermes Investment” tiesioginės rinkodaros tikslais. Taip pat sutinku gauti informacinius pranešimus susijusius su mano pateiktų užklausų vykdymu. Plačiau apie asmens duomenų tvarkymą skaitykite PRIVATUMO POLITIKOJE.

Apie autorių

Remi Khalad / Remigijus Savickas

Jau 16 metų išlieka tarp geriausių verslo trenerių Lietuvoje. Sertifikuotas „Sony“, „Barclays“ ir „Microsoft“ kompanijų verslo treneris, buvęs mokymų kompanijos „DOOR Training Baltic“ vienas įkūrėjų, nuo 2004m. per 10 metų kartu su komanda pasiekęs TOP 3 poziciją rinkoje. Paskutinius penkerius metus aktyviai ir nuosekliai gilinasi į žmogaus autentiškumą, yra gavęs „Holistic Counseling“ metodikos akreditaciją S.I.A.F. Italijoje. Rotary klubo „Dipolis“ narys, savižudybių prevencijos projekto „atpažink ir pakalbėk“ iniciatorius; vidinės transformacijos programos AutentiškaLyderystė.lt mentorius.

Drąsa veikti / Gyvybingumas / Savęs pažinimas / Džiaugsmas

Ką sužinosiu perskaitęs knygą?

Kiek laiko praleidi kalėjime?
Kodėl būtent ten? ir kaip pabėgti :)

Kokias 5 natūralias emocines energijas turėtų patirti kiekvienas žmogus?

Kaip atpažinti intuiciją ir ją vystyti?

Kokią emocinę krušą patiria žmonės pradėję eiti sąmoningumo keliu?

Kaip giliai miega visuomenė? Kokios emocinės būsenos būna? Kur atpažinsi save?

"Šveicariško sūrio efektas" arba kaip praeities istorija daro įtaką šiandienos būsenai

Drąsa veikti / Gyvybingumas / Savęs pažinimas / Džiaugsmas

Atsiliepimai

Pradėk pokyčius nuo dabar!

Pabusk iš miegančios visuomenės

įsigykite tiesiai iš leidėjo