Remigijus Savickas

PERSONAL SHIFT STRATEGIST / Akredituotas nacionalinės Italijos asociacijos autentiškumo Re-Vizijos mentorius/terapeutas

Asmeninių SHIFT patyriminių sesijų mentorius

Remigijus Savickas

Remigijus mentorius, kuris sugebėjo pakeisti savo gyvenimą 45 laipsniais. Ką tai reiškia paklausk susitikęs :) Dabar jis dalinasi savo patyrimais ir kviečia keliauti kartu po savo vidinį pasaulį. Mažas pokytis viduje gali lemti reikšmingus pokyčius išorėje.. 

Remigijus Savickas - tyrinėtojas: žmogaus vidinio pasaulio, veiksmingiausių praktikų ir erdvių bei verslo pasaulio. 
Remigijus - tarptautinių konferencijų pranešėjas, jau 17 metų vienas geriausių Lietuvoje ekspertų asmeninio augimo, vadovų komandų emocinio ryšio įgalinimo, pardavimų srityse. AutentiskaLyderyste.lt ilgalaikių programų mentorius, vienas iš tarptautinio Global Growth Group tinklo steigėjų, investuojantis verslo angelas, knygos, patekusios į TOP 10, "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje" autorius.

 

Gal apie Tave, kuris skaitai: 

Tikriausiai Jūsų verslas sėkmingai veikia ilgiau nei 5 metus, jame sukasi milijonai, esate pripažintas ir gerbiamas. Atrodo, turite viską, bet ar jaučiate pilnatvę?  Kas yra sekantis žingsnis? 

Gali būti, kad esate tarp augančio būrio vadovaujančių verslo savininkų, kurie priartėjo prie perdegimo taško. Kurie patiria ilgalaikę emocinę tuštumą ir trokšta pokyčių profesiniame ar asmeniniame gyvenime.

Tereikia saugios psichologinės erdvės ir suprantančio žmogaus, kuris padėtų tai atpažinti.

Aš gebu sujungti verslo ir holistinės terapijos sritis. Gerai žinau, kuo kvėpuoja verslūs žmonės – per pastaruosius du dešimtmečius pats sėkmingai išvysčiau ir pardaviau 2 verslus, 12 metų dalyvauju vadovų klube kaip fasilitatorius, vedžiau daugiau nei 10 000 valandų verslo mokymų. Ir tuo pačiu jau eilę metų dirbu holistiniu terapeutu, esu akredituotas praktikas, pats išbandęs ir įvaldęs veiksmingus terapijos metodus. Tikiu, kad sujungdamas šias kompetencijas galiu geriausiai padėti verslo savininkams ir vadovams individualiai transformuotis ir atrasti energiją, vidinį džiaugsmą ir prasmę veikti.

Kartais užtenka pakeisti savo KPIs, kad pakeistum savijautą.

Pradėk pokyčius nuo dabar!

Pabusk iš miegančios visuomenės

įsigykite tiesiai iš leidėjo