Interviu su Turiya Hanover

Šiandien dalinuosi su Jumis interviu su Turiya Hanover, programos “Path of love” bendraautore, daug metų dirbančia su žmonėmis.

Visų pirma, norėčiau Jūsų paklausti, kas Jums yra autentiškumas ir ką Jūs galvojate apie tai?

Turiya Hanover: "Kai vakar vakare man uždavėte šį klausimą, ilgai galvojau apie tai, kas man yra autentiškumas. Turėjau pakankamai laiko “pakontempliuoti” ir žinote ką? Autentiškumas, mano nuomone, visų pirma yra sąžiningumas. Sudėtinga būti sąžiningu tiek su savimi, tiek su kitais, taip pat kaip ir “skaidriu” ar nuoširdžiu. Kai du žmonės, bendraudami vienas su kitu nėra autentiški, t.y. nėra nuoširdūs ir sąžiningi, jie nesugeba susikalbėti. Žinoma, tai sudėtinga, o sudėtingiausia yra būti nuoširdžiam su savimi. Dar vaikystėje mes buvome išmokyti meluoti sau, manipuliuoti tam, kad išsisuktumėme iš įvairių gyvenimiškų situacijų. Tai nėra blogai, bet mes turime išlikti sąžiningais su savimi ir kitais žmonėmis."

O kas būtent trukdo mums būti autentiškais ir sąžiningais su savimi?

Turiya Hanover: Dar vaikystėje buvome išmokyti meluoti, nes mūsų sąžiningumas ir nuoširdumas nebuvo vertinamas, o kartais net būdavome nubausti už buvimą sąžiningu. Pavyzdžiui, mokykloje norėjote pasakyti ir pasakėte, kad nesuprantate, ką darote čia, nes mokykloje mokytis yra kvaila. Dėl to buvote nubaustas ir pamokytas, kad mokykla nėra kvaila. Tai sutrukdė Jums būti nuoširdžiu. Religija, mokykla, tėvai – visi moko būti kažkuo, nešioti nematomas kaukes. O jei mes nešiojame nematomas kaukes, mes nesame autentiški – t.y. tikrieji mes.

Kokį patarimą galėtumėte duoti žmogui, kuris dabar žiūri šį mūsų video? Koks turėtų būti pirmasis žingsnis į autentiškumą?

Turiya Hanover: Pirmas žingsnis galėtų būti dienoraščio rašymas. Kiekvieną vakarą parašykite apie tai, ką Jūs jaučiate ir galvojate apie prabėgusią dieną ir tos dienos įvykius. Pavyzdžiui, jei esate pervargęs nuo darbų, parašykite, kad esu pervargęs, atsibodo dirbti, galbūt parašykite, kad nekenčiate savo darbo, jei taip jaučiatės. Rašykite viską, ką jaučiate, ir pradėkite kalbėtis su nuoširdžiu, tikruoju savimi.

Tai tik kelio pradžia į tikrojo autentiško savęs atradimą, jei sunku žengti žingsnį toliau, kviečiu į mano organizuojamas Autentiškos lyderystės sesijas.

Nori pakeisti savo gyvenimą į gerą? Apsilankyk “Autentiška lyderystė” mokymuose:

Registruotis