Kokioje savo karjeros stadijoje esi?

Šią akimirką už manęs matote nuostabaus grožio paplūdimį Portugalijoje ir žmones, kurie mokosi "surfinti".

Žvelgiant į juos galite pastebėti, kad dauguma jų tik pradėjo mokytis ir dar yra pradinukai. Turbūt ir Jūs pastebėjote, kad Jūsų karjerą, kokioje srityje ji bebūtų, turite pereiti per keturias stadijas.

Pirmoji stadija – kačiuko stadija. Jis visko bijo, tačiau yra smalsus, tyrinėjantis aplinką. Visur lenda, žiūri, kartais gauna per galvą už smalsumą, tačiau nenustoja ieškoti ir tyrinėti.

Antra stadija – žvaigždės stadija. Tai tokia stadija, kai žmogus jaučiasi atradęs save. Jis spinduliuoja gerą energiją ir pasitikėjimą savimi.

Trečioji stadija – melžiamos karvės stadija. Ar teko kada matyti melžiamos karvės akis? Jos liūdnos. Žmogus taip pat. Gali būti savo srities profesionalas, tačiau jo akys nebeblizga, jis nebeturi to “draivo” ir tos motyvacijos, kurią anksčiau turėjo.

Ketvirtoji stadija – šuns stadija. Tai tokia stadija, kai žmogus savo profesinėje veikloje nebeturi motyvacijos ir užsidegimo.

Jei tau nuoširdžiai reikėtų atsakyti į klausimą, kokioje stadijoje savo profesinėje veikloje esi šiuo metu? Kačiuko, žvaigždės, melžiamos karvės ar šuns?

Pastaruoju metu sutinku žmones, kurie tvirtina esą melžiamos karvės stadijoje. Jei ir Tu esi šioje karjeros stadijoje, užduok sau du klausimus: Dėl ko aš tai darau ir, koks kitas mano žingsnis mano profesiniame tobulėjime?

Neužduok sau skambaus klausimo - koks yra mano gyvenimo tikslas? Šis klausimas nėra teisingas, nes jis “nuveda” žmogų į jo galvą, o joje jis pasiklysta. Geriau klausk savęs - "O ką aš norėčiau daugiau matyti savo gyvenime? Ką veikiant mano kūnas “dainuoja”?" Šie klausimai daug gilesni ir leidžia sugrįžti į žvaigždės arba kačiuko stadiją.

Linkiu surasti teisingą takelį "žvaigždės" arba "kačiuko" stadijos link.

Nori pakeisti savo gyvenimą į gerą? Apsilankyk “Autentiška lyderystė” mokymuose:

Registruotis