Masters of Life / Online Konferencija

Pirmą kartą lietuvius iš viso pasaulio sujungs išskirtinio formato konferencija „Masters of Life“!

Konferencijoje tikras savo istorijas papasakos 7 pašnekovai, kurie pasidalins, kaip ir kodėl padarė savo gyvenimuose SHIFT’ą.
Konferencijos iniciatorius Remigijus Savickas kalbins žinomus pasaulio lietuvius, kurie atskleis savo sėkmingas kelio į harmoniją istorijas. Pasitelkiant holistinį požiūrį bus gilinamąsi į visas gyvenimo sritis – sveikatą, profesinę savirealizaciją, finansinį gerbūvį, santykius šeimoje, hobį/draugus, socialinę veiklą, sąmoningumą.

Pašnekovai:
Ricardas Doveika– aktyvios kunigystės puoselėtojas ir labai šiltas žmogus, siekiantis harmonijos aplinkoje. Jam kalbant, įžvalgos paliečia sielos pakraščius. Pokalbio tema: „Kaip išlikti sąmoningu kasdien?“
Marius Jovaiša– fotografas, keliautojas, dokumentinių filmų ir fotografijos knygų “Neregėta Lietuva” autorius. Pokalbio negirdėta tema: „Aistra gyventi sveikai“.
Remigijus Savickas– Tarptautinių konferencijų pranešėjas, vienas geriausių Lietuvoje ekspertų asmeninio augimo, vadovų komandų emocinio ryšio stiprinimo ir prezentavimo srityse. Knygos, patekusios į TOP 10, „Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje“ autorius. Pokalbio tema: „Asmeninio augimo strategija x10“.
Vaiva Rykštaitė– filosofė, jogos mokytoja, aktyvi visuomenės veikėja, rašytoja, save vadinanti meilės emigrante. Pokalbio tema: „Pirmą kart mama. Kaip keičiasi santykis su savimi ir vaikais“.
ir kiti ... :)

Įsigijus bilietą iki gegužės 12 dienos, investicija į asmeninį augimą Jums kainuos tik 12 eurų. Įprasta konferencijos kaina – 50 eurų.

Programą pildome nuolatos! Sekite mus.

Prisijunk prie visapusiškai tobulėjančių ir siekiančių realių SHIFT'ų!